KONST / Litografier / Litografier 16129048
nr 1612 9048
Nicholas Hondrogen
(1952-2007), USA
Mapp med 6 st litografier. Signerad, numrerad 15/80, daterad 1974. Bladets mått: 50x65 cm, oramade lösa blad
Nicholas Hondrogen, amerikansk konstnär född 1952, död 2007.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:11:12
11/4 20:57:26
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.200 kr
Göteborg 1.200 kr
Helsingfors 1.200 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Nicholas Hondrogen
Läs mer om Nicholas Hondrogen